Витяжка Interline Smart GR A/60/T сірий
Фото 5 |
Interline Smart GR A/60/T сірий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Smart GR A/60/T сірий
Усі ціни 27 →Interline Interline Smart GR A/60/T | 3 499 грн. |
Витяжка вбудована INTERLINE SMART GR A/60/T 10026 | 3 325 грн. |
INTERLINE SMART GR A/60/T | 3 340 грн. |
Витяжка вбудована Interline Smart GR A/60/T | 3 500 грн. |
INTERLINE SMART GR A/60/T | 3 323 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Interline Smart GR A/60/T
Ціни на Interline Smart GR A/60/T |
---|---|---|---|---|
Interline Smart WH A/60/T білий | від 2 802 грн. | 35 пропозицій | ||
Interline Smart GR A/60/T сірий | від 3 100 грн. | 29 пропозицій | ||
Interline Smart BK A/60/T чорний | від 3 100 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →