Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Душові системи   /   GRB

Гігієнічний набір GRB Intimixer 08155200

Фото - Душова система GRB Intimixer 08155200
Фото 3
GRB Intimixer 08155200
Колір
Типгігієнічний набір
Ручний душ (душова лійка)
Налаштувань струменя1 шт.
Витрата води4 л/хв
Довжина шланга120 см
Комплектація
Комплектаціяручний душ (душова лійка)
душовий шланг
кріплення ручного душу
Кріплення ручного душунастінний монтаж
Інше
Матеріаллатунь / з АБС-пластиком /
Покриття корпусахром
Країна походження брендуІспанія
Гарантія виробника2 роки
Офіційний сайтproductos.grb.es
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2022
Тільки для холодної чи попередньо змішаної води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRB 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRB.

Купити GRB Intimixer 08155200

Усі ціни 6 →

Гігієнічний душ GRB Intimixer хром 08155200

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 033 грн.

GRB GRB INTIMIXER 08155200

Производитель GRB Страна Испания Назначение гигиенический душ Тип монтажа скрытый Смеситель ... щенет Цвет хром Материал латунь Комплектность встроенная часть, ручной душ, шланг,инструкция по монтажу, гарантийный талон Гарантия 5 лет
Santehico.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 681 грн.

Гигиенический гарнитур GRB Intimixer 08155200

Гигиенический гарнитур Grb Intimixer 08155200 Производитель Grb Страна Испания Назначение гигиенический душ Тип монтажа с... щекрытый Смеситель нет Цвет хром Материал латунь Комплектность встроенная часть, ручной душ, шланг,инструкция по монтажу, гарантийный талон Гарантия 5 лет
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
7 891 грн.

Гігієнічний гарнітур GRB Intimixer 08155200, Хром

Маркетплейс: MAUDAU  Aquafavorit З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
8 269 грн.

Бідетка Intimixer, хром (08155200) TM GRB

Маркетплейс: Rozetka.ua  TechNick-House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 111 грн.

Гігієнічний душ, GRB Intimixer, хром (08155200)

Маркетплейс: Rozetka.ua  AquaWin З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 135 грн.

Динаміка цін на GRB Intimixer 08155200