Змішувач GRB Intimixer 08229100
Відео 1Фото 8 |
GRB Intimixer 08229100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRB Intimixer 08229100
Усі ціни 29 →Гігієнічний душ GRB Intimixer чорний матовий 08229102 | 13 091 грн. |
Гігієнічний душ прихованого монтажу GRB Intimixer зі змішувачем та шлангом | 6 950 грн. |
Гігієнічний душ GRB Intimixer (08229101) 08229101 | 13 284 грн. |
Гігієнічний набір GRB INTIMIXER со шланговым соединением, хром 08229100 | 9 973 грн. |
Grb Intimixer Chrom (08229100) | 11 840 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →