Намет Ranger Scout 3 (RA 6621)
Фото 7 |
Ranger Scout 3
3 -місний
3.2 кг
4 -місний 3.6 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:3.2 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ranger Scout 3
Усі ціни 19 →Палатка Ranger Scout 3 (RA 6621) 146043 | 2 299 грн. |
Палатка трехместная туристическая Ranger Scout 3 (2100x2100x1300мм), зелен | 2 299 грн. |
Намет тримісний Ranger Scout 3, RA 6621 | 2 299 грн. |
Палатка Ranger Scout 3 RA 6621 | 2 299 грн. |
Намет Ranger Scout 3 | 2 299 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Ranger Scout 3
Ціни на Ranger Scout 3 |
---|---|---|---|---|
Ranger Scout 3 | від 2 276 грн. | 19 пропозицій | ||
Ranger Scout 4 | від 2 375 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →