Автомобільний інвертор Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 300W/600W (INV01DE)
Товар застарів 2 390 грн. Підключення: в прикурювач/кабель; Напруга підключення батареї: 12 В; Ном. вихідна потужність (Вт): 300; Пікова вихідна потужність (Вт): 600; Напруга на виході: 230 В; Розеток (шт): 1; USB A (шт): 1; Розміри (мм): 150x106x60; Вага (кг): 0.63; |
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 300W/600W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 300W/600W
Ціни на Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 300W/600W |
---|---|---|---|---|
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W | від 969 грн. | 4 пропозиції | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 500W/1000W | від 1 925 грн. | 1 пропозиція | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1000W/2000W | від 2 655 грн. | 3 пропозиції | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W | від 3 736 грн. | 1 пропозиція | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 2000W/4000W | від 7 499 грн. | 5 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W | від 103 538 грн. | 1 пропозиція |