Автомобільний інвертор Green Cell PRO Car Power Inverter 12V to 230V 1000W/2000W Pure Sine (INVGC09)
Фото 4 |
Green Cell PRO Car Power Inverter 12V to 230V 1000W/2000W Pure Sine |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell PRO Car Power Inverter 12V to 230V 1000W/2000W Pure Sine
Перетворювач напруги Green Cell PRO INVGC09 12V to 230V 1000W/2000W чистий | 7 999 грн. |
Преобразователь (инвертор) Green Cell PRO 12V 230V 1000W/2000W | 8 002 грн. |
Green Cell Inwerter PRO 12V na 230V 1000W/2000W czysta sin. INVGC09 | 60 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →