Автомобільний інвертор Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 2000W/4000W (INV10)
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 2000W/4000W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 2000W/4000W
Усі ціни 6 →Перетворювач напруги Green Cell INV10 12V to 230V 2000W/4000W модифіковани | 7 499 грн. |
Green Cell Przetwornica napięcia 12V na 230V 2000W/4000W INV10 | 60 000 грн. |
Преобразователь напряжения Green Cell 12V to 230V 2000W/4000W | 19 999 грн. |
Автомобільний інвертор Green Cell INV10 12V/230V 2000W/4000W Модифікований | 6 550 грн. |
Перетворювач напруги Green Cell INV10UK 12V to 230V 2000W/4000W модифікова | 7 499 грн. |
Преобразователь напряжения Green Cell INV10UK 12V to 230V 2000W/4000W моди | 19 999 грн. |
Модификації Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 2000W/4000W
Ціни на Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 2000W/4000W |
---|---|---|---|---|
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W | від 969 грн. | 6 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 500W/1000W | від 1 925 грн. | 3 пропозиції | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1000W/2000W | від 2 655 грн. | 4 пропозиції | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W | від 3 736 грн. | 1 пропозиція | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 2000W/4000W | від 6 550 грн. | 6 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W | від 11 990 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →