Автомобільний інвертор Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W (INV12)
103 538 грн. Купити! Green Cell Przetwornica napięcia 12V na 230V 3000W/6000W INV12Foco.com.uaНовий магазин (Львів) Поскаржитись |
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W
Ціни на Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W |
---|---|---|---|---|
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W | від 969 грн. | 4 пропозиції | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 500W/1000W | від 1 925 грн. | 1 пропозиція | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1000W/2000W | від 2 655 грн. | 3 пропозиції | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W | від 3 736 грн. | 1 пропозиція | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 2000W/4000W | від 7 499 грн. | 5 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W | від 103 538 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →