Автомобільний інвертор Green Cell Car Power Inverter 24V to 230V 2000W/4000W (INV26)
Green Cell Car Power Inverter 24V to 230V 2000W/4000W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell Car Power Inverter 24V to 230V 2000W/4000W
Автомобільний інвертор Green Cell 24V на 230V 2000W/4000W (INV26) | 6 654 грн. |
Преобразователь DC-AC Green Cell INV26 24V/230V 2000/4000W | 6 049 грн. |
Автомобільний інвертор Green Cell 24V на 230V 2000W/4000W (INV26) | 6 100 грн. |
Перетворювач Green Cell 24В на 230В 2000Вт/4000Вт (INV26) | 6 790 грн. |
Автомобільний інвертор Green Cell 24V на 230V 2000W/4000W (INV26) | 6 790 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →