Автомобільний інвертор BASEUS IGBT Power Inverter 300W EU/CN (CGNB010101)
Фото 8 |
BASEUS IGBT Power Inverter 300W EU/CN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS IGBT Power Inverter 300W EU/CN
Усі ціни 41 →Автомобільний інвертор Baseus IGBT Power Inverter 300W 220V CN/EU Black CG | 2 599 грн. |
Автомобільний інвертор Baseus IGBT Power Inverter 300W (CGNB010101) | 1 999 грн. |
Автомобільний інвертор Baseus In-Car Inverter 300W 220V CGNB010101 Black | 3 199 грн. |
Автомобільний інвертор Baseus IGBT Power Inverter 300W (220V CN/EU) Black | 2 299 грн. |
Baseus IGBT 300W Black (CGNB010101) 38746 | 2 230 грн. |
ще 20 пропозицій
Не запускає пк зі споживанням 60 ват (це вже разом із монітором). Магазин відмовивши у поверненні за день після купівлі. Ні Не запускає пк Vladyslav Tkachenko: користуюся BASEUS IGBT Power Inverter 300W EU/CN менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →