Електрогенератор GREENMAX MB4000i
Відео 1Фото 2 |
GREENMAX MB4000i |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GREENMAX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GREENMAX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GREENMAX MB4000i
Генератор инверторный бензиновый GREENMAX MB4000i 3.0/3.3 кВт с ручным зап | 20 899 грн. |
Генератор інверторний бензиновий Greenmax MB4000i 3.3 кВт з ручним запуско | 21 999 грн. |
Генератор інверторний бензиновий GREENMAX MB4000i 3.0/3.3 кВт з ручним зап | 23 500 грн. |
Генератор інверторний бензиновий GREENMAX MB4000i 3.0/3.3 з ручним запуско | 24 199 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →