Електрогенератор GREENMAX MB9000EB3
GREENMAX MB9000EB3 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GREENMAX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GREENMAX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GREENMAX MB9000EB3
Усі ціни 7 →Генератор ГАЗ/бензиновый GREENMAX MB9000EB3 7.0/7.5 кВт, трехфазный, с эле | 24 984 грн. |
Генератор бензиновий Greenmax MB9000EB3 7.5 кВт, трифазний, з електрозапус | 23 499 грн. |
Генератор бензиновий GREENMAX MB9000EB3 7.0/7.5 кВт, трифазний, з електроз | 25 600 грн. |
Генератор бензиновый GREENMAX MB9000EB3 7.0/7.5 кВт, трехфазный, с электро | 22 324 грн. |
Генератор газ/бензин Greenmax MB9000EB3 7.5 кВт, трифазний, з електрозапус | 26 299 грн. |
Генератор Бензиновий 7.5 кВт Мідна обмотка з електричним запуском на колес | 25 999 грн. |
Бензиновий генератор GREENMAX MB9000EB3 7,0/7,5 кВт 220/380В | 39 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →