Вантажна шина Greentrac GTRS1 385/65 R22.5 164K
Відео 1Фото 8 |
Виберіть розмір вантажної шини
Greentrac GTRS1 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 160 L 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greentrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greentrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greentrac GTRS1 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 6 →Greentrac GTRS1 (рулевая) 385/65 R22.5 164K 20PR | 14 500 грн. |
GREENTRAC Вантажна шина GREENTRAC GTRS1 (рульова) 385/65R22.5 164K | 14 522 грн. |
Greentrac GTRS1 (385/65R22.5 164K) | 14 766 грн. |
Грузовые шины Greentrac GTRS1 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 20PR 100242480 | 14 771 грн. |
Вантажна шина GREENTRAC GTRS1 (рульова) 385/65R22.5 164K | 14 454 грн. |
Вантажні шини Greentrac GTRS1 (причіпна) 385/65 R22.5 164K 20PR | 15 657 грн. |
Відеоогляди
Модификації Greentrac GTRS1 385/65 R22.5 164K
Ціни на Greentrac GTRS1 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
Greentrac GTRS1 385/65 R22.5 160L | від 16 252 грн. | 1 пропозиція | ||
Greentrac GTRS1 385/65 R22.5 164K | від 14 454 грн. | 6 пропозицій |