Плита Greta 610-GE-09A WH білий
Фото 9 |
Greta 610-GE-09A WH білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greta 610-GE-09A WH білий
Усі ціни 7 →Плита комбінована Greta 610-гэ-09а білий ge 6702 cg 38(w) (20958) | 11 399 грн. |
Greta 610-ГЭ-09А | 10 700 грн. |
Плита комбінована Greta 610-ГЭ-09А білий GE 6702 CG 38(W) (20958) | 10 499 грн. |
Кухонная плита Greta 610-ГЭ-09А біла (чавунні решітки) | 10 699 грн. |
Плита комбінована Greta 610-гэ-09а коричневий ge 6702 cg 38(b) (20959) | 11 399 грн. |
Плита комбінована Greta 610-ГЭ-09А коричневий GE 6702 CG 38(B) (20959) | 10 499 грн. |
Кухонная плита Greta 610-ГЭ-09А коричнева (чавунні решітки) | 10 699 грн. |
Модификації Greta 610-GE-09A WH
Ціни на Greta 610-GE-09A WH |
---|---|---|---|---|
Greta 610-GE-09A WH білий | від 10 499 грн. | 8 пропозицій | ||
Greta 610-GE-09A BR коричневий | від 10 999 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →