Витяжка ELEYUS Agat 1200 LED 60 BL чорний
ELEYUS Agat 1200 LED 60 BL чорний білий чорний |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Купити ELEYUS Agat 1200 LED 60 BL чорний
Усі ціни 20 →Кухонна витяжка Eleyus AGAT 1200 LED 60 BL | 7 589 грн. |
ELEYUS AGAT 1200 LED 60 BL | 7 194 грн. |
ELEYUS AGAT 1200 LED 60 BL | 7 158 грн. |
Вытяжка Eleyus Agat 1200 Led 60 Bl | 7 504 грн. |
Витяжка ELEYUS AGAT 1200 LED 60 BL | 7 589 грн. |
Основним джерелом доходу українського бренду ELEYUS є різні моделі витяжок, серед яких особливо виділяється модель Agat 1200 LED 60 BL, призначена для кухонь з великою площею.
Продуктивна турбіна
Витяжка «Агат» оснащена потужною турбіною з продуктивністю 1200 м3/год, що робить її ідеальною для підтримки чистоти повітря на кухнях площею до 25 м2. Вона ефективно видаляє дим, пару та запахи завдяки системі щілинного всмоктування. У пристрої використовується 5-шаровий алюмінієвий фільтр для затримки жиру та дрібних забруднень, який легко очищається у теплій воді або посудомийній машині.
Режими роботи
Витяжка може працювати у режимі відведення за наявності внутрішньобудинкових вентиляційних каналів. Без таких, витяжку можна доукомплектувати вугільними фільтрами і налаштувати на режим рециркуляції, повертаючи очищене повітря назад в кухонний простір. Слушними для цієї моделі є вугільні фільтри FW-E15100 від ELEYUS.
Сенсорне управління
Модель ELEYUS Agat 1200 LED 60 BL має похилий конструкцію з фасадом із загартованого скла чорного кольору. На верхній панелі розташовані сенсорні кнопки для вибору швидкостей (1-3), увімкнення/вимкнення LED-підсвічування та встановлення таймера автоматичного вимкнення. Також є модифікація витяжки в білому кольорі, яка ідеально вписується в світлі кухонні інтер'єри.
Модификації ELEYUS Agat 1200 LED 60 BL
Ціни на ELEYUS Agat 1200 LED 60 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Agat 1200 LED 60 WH білий | від 7 725 грн. | 18 пропозицій | ||
ELEYUS Agat 1200 LED 60 BL чорний | від 7 122 грн. | 21 пропозиція |