Витяжка Interline Stream BL A/60 GL/M чорний
Фото 3 |
Interline Stream BL A/60 GL/M чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Stream BL A/60 GL/M чорний
Усі ціни 38 →Interline Interline Stream BL A/60/GL/M | 7 999 грн. |
Кухонні витяжки INTERLINE STREAM BL A/60/GL/M 14325 | 7 600 грн. |
INTERLINE STREAM BL A/60/GL/M | 8 899 грн. |
INTERLINE STREAM BL A/60/GL/M | 7 635 грн. |
Витяжка похила Interline Stream BL A/60/GL/M | 7 508 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →