Інсталяція для туалету Grohe 38750001
Фото 10 |
Grohe 38750001 без унітазунітаз |
|
Інсталяція може продаватися без додаткової комплектації (унітази, бачки, кнопки змиву, звукоізоляційної прокладки)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe 38750001
Усі ціни 6 →Система інсталяції для унітазу Grohe Rapid SL 4в1 38750001(38721001) | 7 599 грн. |
Grohe Grohe Rapid SL 38750001 | 8 280 грн. |
Комплект 3 в 1: Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL 38721001 (заміна 387 | 7 599 грн. |
Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL 38750001 | 8 280 грн. |
Инсталяция Grohe Rapid SL 38750001 | 8 280 грн. |
Модификації Grohe 38750001
Ціни на Grohe 38750001 |
---|---|---|---|---|
Grohe 38750001 | від 7 599 грн. | 6 пропозицій | ||
Grohe 38750001 WC | від 7 100 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →