Душова система Grohe Rainshower SmartActive 310 26647000
Фото 17 |
Grohe Rainshower SmartActive 310 26647000 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Технологія DreamSpray гарантує, що натиск води кожної душової форсунки буде однаковим. SafeStop: стопор безпеки спрацьовує при 38 °C.
Верхній душ з кульовим шарніром, кут повороту ± 15°. Підходить для проточних водонагрівачів тільки вище 18 кВт, а також з накопичувальним водонагрівачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower SmartActive 310 26647000
Усі ціни 25 →Душова система з термостатом Grohe Rainshower SmartActive хром 26647000 | 31 000 грн. |
Душова система з термостатом Grohe Rainshower Smartactive 310 (колір - хро | 30 730 грн. |
Душова система із термостатом GROHE RAINSHOWER із верхнім душем латунна хр | 43 200 грн. |
Душова система Grohe Rainshower SmartActive 310 (26647000) 26647000 | 43 200 грн. |
Душевая система Grohe Rainshower Smartactive 310 (26647000) 194445 | 43 200 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →