Ручна лійка Grohe Rainshower SmartActive 130 26574000
Фото 43 |
Grohe Rainshower SmartActive 130 26574000 |
|
SmartTip: вибір режиму струменя одним натисканням пальця (на кільце круглої кнопки). Може використовуватися з проточним водонагрівачем. Внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби
RainStart: ручний душ завжди починає роботу з режиму Rain. Універсальне кріплення, що підходить до будь-якого стандартного шланга. Система SpeedClean проти вапняних відкладень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower SmartActive 130 26574000
Усі ціни 9 →Душова лійка Grohe Rainshower Smartactive 130 3 типи струменя графіт темни | 6 300 грн. |
Лійка для душу Grohe Rainshower SmartActive Cube (колір - темний графіт, м | 5 870 грн. |
Ручний душ Grohe Rainshower 26574AL0 | 5 980 грн. |
Ручний душ Grohe RAINSHOWER Smartactive 130 (26574000), 3 режими струменя | 3 510 грн. |
Душевая лейка Grohe Rainshower Smartactive 130 3 типа струи графит темный | 5 460 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →