Телевізор Grunhelm 32H700-GA11V 32 "
Grunhelm 32H700-GA11V 32 "
Екран:32 ", 1366x768 пікс, 60 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Grunhelm 32H700-GA11V 32 "
Телевізор Grunhelm 32H700-GA11V | 7 080 грн. |
Smart телевізор Grunhelm 32H700-GA11V | 6 599 грн. |
Телевізор 32H700-GA11V`` T2 SMART TV HD MAX M8X GOOGLE ANDROID 11.0 Grunhe | 7 590 грн. |
Телевізор Grunhelm 32H700-GA11V | 6 399 грн. |
ТБ 32" LED SMART TV Grunhelm 32H700-GA11V | 7 080 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →