Телевізор Grunhelm 43U700-GA11V 43 "
Недорогий смарт-телевізор на операційній системі Android TV 11 обладнаний екраном середнього калібру з розмірами по діагоналі 43 дюйми. Картинка на дисплеї пристрою транслюється у високій роздільній здатності 4К (3840х2160 пікселів). Також для VA-панелі задекларовано підтримку технології розширеного динамічного діапазону (HDR10+ та Dolby Vision). Відповідно чіткому зображенню телевізор видає якісний звуковий супровід трансляцій, в чому задіяні стереодинаміки 2 х 10 Вт з об'ємним звучанням Dolby Atmos.
Смарт-потенціал Grunhelm 43U700-GA11V розкривається при підключенні до інтернету через мережу Wi-Fi або через роз'єм LAN. Причому телевізор слухає та розуміє користувача — підтримка команд голосового управління реалізована за допомогою віртуального підмайстра Google Assistant. Є в моделі вбудований Chromecast для трансляції контенту з мобільних гаджетів. USB-портів в інтерфейсному полку ТВ-панелі налічується 2 шт., роз'єм HDMI в телевізорі є 3 шт. Опорними точками для корпусу телевізора є бічні ніжки Y-подібної форми. Використовуючи кронштейн VESA 200х200 мм, пристрій можна підвісити на стіну.
Купити Grunhelm 43U700-GA11V 43 "
Телевізор Grunhelm 43U700-GA11V 43" | 11 988 грн. |
Smart телевізор Grunhelm 43U700-GA11V dark Grey | 11 199 грн. |
Телевізор Grunhelm 43U700-GA11V 43" | 11 999 грн. |
ТБ 43" LED SMART TV Grunhelm 43U700-GA11V | 11 988 грн. |
Модификації Grunhelm 43U700-GA11V
Ціни на Grunhelm 43U700-GA11V |
---|---|---|---|---|
Grunhelm 43U700-GA11V 43 " | від 11 199 грн. | 4 пропозиції | ||
Grunhelm 55U700-GA11V 55 " | від 16 639 грн. | 11 пропозицій |