Морозильний лар EDLER ED-95A 92 л
EDLER ED-95A |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EDLER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EDLER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EDLER ED-95A 92 л
Усі ціни 29 →EDLER ED-95A | 4 870 грн. |
Морозильна камера Edler ED-95A | 5 399 грн. |
Морозильна скриня EDLER ED-95A | 5 399 грн. |
Edler ED-95A | 4 914 грн. |
Морозильна скриня Edler ED-95A | 5 131 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →