Плита Grunhelm GIR-201 чорний
Grunhelm GIR-201 чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GIR-201 чорний
Усі ціни 8 →Настольная инфракрасная плита Grunhelm gir-201 | 4 260 грн. |
Настільна плита Grunhelm GIR-201 | 4 299 грн. |
Інфрачервона плита Grunhelm GIR-201 (3,2кВт/220В) 121507 | 4 359 грн. |
Grunhelm GIR-201 | 4 199 грн. |
Настольная плита Grunhelm GIR-201 | 4 050 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →