Плита Grunhelm GHP-5612 сірий
Grunhelm GHP-5612
2022 рік
Колір
Тип варильної поверхні
електрична Управління конфорками
поворотні перемикачі Робоча поверхня
емальована Кількість чавунних конфорок
1 шт Потужність конфорок
1 кВт Діаметр конфорок
15.5 см Дата додавання на E-Katalog
листопад 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Grunhelm GHP-5612 Setevuha.ua З нами 3 роки (Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
558 грн.
Grunhelm GHP-5612 Потужність підключення/100 0 Вт|Дисплей/Ні|Р івні потужності/5|Га рантійний термін/1 рік|Тип плити/Електричн а|Вага/1,7 кг|Передн... ще я ліва конфорка/Потужн ість 1 кВт, Діаметр 15 см|Тип варильної панелі/Електрич на|Комплектація /Гарантійний талон, Інструкція, Настільна плита|Габарити (ВхШхГ)/6,5 х 26,5 х 26,5 см|Кількість конфорок / зон нагріву/1|Матер іал основи/Емаль|Ти п управління/Меха нічне|Колір виробника/Чорни й|Тип зон нагріву/ТЕН|Бре нд/Grunhelm|Кра їна виробництва/Кит ай
COMFY.ua З нами 9 років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
425 грн.
Настольная плита Grunhelm GHP-5612 - Тип варочной поверхности: электрическая
- Управление конфорками: поворотные переключатели
- Рабочая... ще поверхность: эмалированная
- Кол-во чугунных конфорок: 1 шт
- Мощность конфорок: 1 кВт
Eldom.com.ua З нами 4 роки (Київ)
Поскаржитись
486 грн.
GRUNHELM GHP-5612 Маркетплейс: Rozetka.ua
TutTehno
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
448 грн.
Плита електрична настільна Grunhelm GHP-5612 2100 Вт Маркетплейс: Rozetka.ua
GRAND LIFE
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
800 грн.
Динаміка цін на Grunhelm GHP-5612 сірий
Мінімальна Середня Максимальна