Плита Grunhelm GFG-6612W-0 білий
Grunhelm GFG-6612W-0 білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GFG-6612W-0 білий
Плита газова gfg6612w-0 60см. біла (grunhelm) | 9 042 грн. |
Газова плита Grunhelm GFG6612W-0 | 13 749 грн. |
Плита кухонная Grunhelm GFG6612W-0 | 12 190 грн. |
Grunhelm GFG6612W-0 | 9 240 грн. |
Плита комбінована Grunhelm GFG6612W-0 (BP125774) | 9 240 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →