Литий диск GT JA093 8x17/6x139,7 ET10 DIA110,5
від 4 902 до 5 803 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):110.5 мм Виліт (ET):10 мм |
Модифікації GT JA093 1
Характеристики
GT JA093 8x17/6x139,7 ET10 DIA110,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GT JA093 8x17/6x139,7 ET10 DIA110,5
Сортувати
Литые диски GT JA093 R17 W8 PCD6x139.7 ET10 DIA110.5 (black) 1002447341 | 5 359 грн. |
GT JA093 8,0x17/6x139,7 D110,5 ET10 B | 5 333 грн. |
GT JA093 (R17 W8.0 PCD6x139.7 ET10 DIA110.5) черный | 5 187 грн. |
Диски GT JA093 8x17 6x139,7 ET10 DIA110,5 (black) | 4 902 грн. |
GT JA093 8x17 6x139.7 ET10 DIA110.5 Black | 5 040 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі