Зимова шина Yokohama Ice Guard G075 225/65 R17 102Q
Відео 10Фото 6 |
Yokohama Ice Guard G075 225/65 R17 102Q 225/65 R17 102 Q |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Купити Yokohama Ice Guard G075 225/65 R17 102Q
Усі ціни 38 →Шина Yokohama Ice Guard G075 225/65 R17 102Q | 5 501 грн. |
Yokohama IceGUARD G075 225/65 R17 102Q | 5 614 грн. |
Yokohama IceGUARD G075 225/65 R17 102Q | 5 870 грн. |
Yokohama IceGUARD G075 225/65 R17 102Q | 5 715 грн. |
Yokohama Ice Guard G075 225/65 R17 102Q | 6 915 грн. |
0 0 1 10 |
Купив восени 2019 року.
- ціна порівняно не дорога як для 225/60 R18 - не шумить, м'яка Як поводиться на снігу чи ожеледиці поки що казкати не можу. У нас 18.01.20 зими поки що немає) Поки що не виявлено щойно купив(ла) Yokohama Ice Guard G075 225/60 R18 100Q рекомендую купити обов'язково |
Протектор що буде веслувати сніг/кашу, тиша у пересуванні, гальмівні характеристики!
Гума використовується на Land Cruiser 200. У розмірі 285/60/18 протектор впевнено їде по всьому))) Немає щойно купив(ла) Yokohama Ice Guard G075 285/60 R18 116Q рекомендую купити обов'язково |
Відсутність в японській внедорожной гуми шипів не завадило їй обзавестися впевненою керованістю не тільки на засніженому дорожньому полотні, але й на чистому льоду, за який шина чіпляється практично мертвою хваткою.
Впевнене зчеплення
Спрямований симетричний малюнок протектора покришки формує безліч зчіпних кромок, а додатковим ланкою в чіпкості шини за слизьке покриття виступають 3D-ламелі. По всьому периметру протектор исполосован зигзагоподібними радіальними каналами для кращого відведення талих снігових мас з плями контакту. У результаті шина забезпечує впевнену рулежку по засніженій дорозі і чутливо реагує на всі дії водія.
Губка
Заслуга відмінного зчеплення шини не тільки у великій кількості кромок, а ще й в особливому складі гумосуміші з поглинаючими мікробульбашками і білим гелем для боротьби з утворенням в плямі контакту водяної плівки. Вони діють подібно губці, знижуючи ризик прослизання покришки по обледенелому дорожньому покриттю.
Економічна витрата
За запевненням виробника, гальмівний шлях шини в порівнянні з попередником (Yokohama Geolandar I/T-S G073) вдалося зменшити більш ніж на 20 %. На ділі більш ефективне гальмування підтверджується на практиці як під час тестів шини на льоду, так і в реальних умовах зимової експлуатації. Додатково до всього іншого гума може похвалитися низьким опором коченню, що дозволяє зменшити кількість витраченого палива і залишити в гаманці більше грошей.
Модификації Yokohama Ice Guard G075 225/65 R17 102Q
Ціни на Yokohama Ice Guard G075 225/65 R17 102Q |
---|---|---|---|---|
Yokohama Ice Guard G075 225/65 R17 102Q | від 5 501 грн. | 38 пропозицій |
Зимову гуму експлуатую виключно 4міс, не більше (з середини листопада до середини березня або кінець). Таким чином, гума менше зношується і довше Вам прослужить!
Претенденти на вибір цього сезону були такі:
• Geolandar I/T 73 та Ice Guard v51 (мені так і не змогли виразно пояснити у чому між цими шинами різниця- протектор на низ АБСОЛЮТНО едентичний)
• Dunlop GrandTrack SJ6 (у моєму розмірі їх перестали випускати з 2015 і найсвіжіші це 15го)
За підсумком я ухвалено рішення у бік G075.
Примітно, але на картинках не видно, яка гума буде наживо... здається, що протектор занадто збитий і не буде гребені сніг, кашу! При розмірі 285/60/18 гума те, що потрібно- ВОГОНЬ! Японці змогли зробити гумою для позашляховика, зберігши прохідні якості та сумісна з технологіями для ефективного гальмування!