Зварювальний інвертор GTM MMA-220DS LCD (51955)
Відео 2Фото 6 |
GTM MMA-220DS LCD |
|
У комплекті кабель електродотримача, кабель маси, молоток із щіткою, ремінь та зварювальна маска.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM MMA-220DS LCD
Усі ціни 17 →Сварочный аппарат инверторный GTM MMA-220DS LCD 51955 | 7 999 грн. |
Зварювальний інвертор GTM MMA-220DS LCD | 7 999 грн. |
Сварочный инвертор Gtm MMA-220DS Lcd | 7 950 грн. |
Інвертор зварювальний GTM MMA-220DS LCD 51955 | 7 999 грн. |
Інвертор зварювальний GTM MMA-220DS LCD, 220А, 1,6-5,0мм | 7 999 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →