Електрогенератор GTM R2000iS
Відео 3Фото 8 |
GTM R2000iS |
|
Переносний генератор для резервного живлення споживачів, потужність яких не перевищує 1,8 кВт. Оснащений 4-тактним бензиновим двигуном, що має робочий об'єм 80 см і ручну систему запуску. Завдяки інверторній технології альтернатора генератор GTM R2000iS видає чистий струм із правильною синусоїдою та стабільними вихідними характеристиками. Тому цей апарат можна використовувати для живлення чутливих приладів, на зразок сучасної побутової та комп'ютерної техніки. На передній панелі є одна розетка 230 В, одна розетка 12 В (постійний струм) і два порти USB для зарядки гаджетів і портативної електроніки. У генератора є багатофункціональний цифровий дисплей і порти паралельного підключення, що дозволяють об'єднати два генератори в систему, яка спільно працює на загальне навантаження.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Купити GTM R2000iS
Усі ціни 8 →Генератор инверторный GTM R2000IS, 1.8 кВт 34445 | 22 320 грн. |
Генератор бензиновий інверторний GTM R2000IS | 22 320 грн. |
Генератор інверторний GTM 1,8 кВт R2000IS з рукавом для відведення вихлопн | 24 000 грн. |
Генератор інверторний GTM 1.8 кВт GTM R2000IS | 22 766 грн. |
Генератор бензиновый инверторный GTM R2000IS с рукавом для отвода выхлопны | 24 000 грн. |