Електрогенератор GTM DK7500-L-3
Фото 5 |
GTM DK7500-L-3 електростартер 400 В электростартер (ключ) 230 B |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM DK7500-L-3
Усі ціни 20 →Генератор бензиновый GTM DK7500-L-3 34064 | 39 906 грн. |
Генератор бензиновый GTM DK7500-L-3 | 39 085 грн. |
Бензиновый генератор GTM DK7500-L-3 (34064) 998524 | 39 906 грн. |
Генератор бензиновий GTM DK7500-L-3 101420-9 | 39 906 грн. |
Генератор GTM DK7500-L-3 7,0 кВт АВР (34064) | 39 906 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації GTM DK7500-L-3
Ціни на GTM DK7500-L-3 |
---|---|---|---|---|
GTM DK7500-L-3 | від 28 999 грн. | 20 пропозицій | ||
GTM DK7500-L | від 32 999 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →