Електрогенератор GTM DK9000i
Відео 1Фото 6 |
GTM DK9000i |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM DK9000i
Усі ціни 18 →Генератор инверторный GTM DK9000i | 70 268 грн. |
Инверторный генератор GTM DK9000i (34092) 998529 | 71 744 грн. |
Генератор бензиновий iнверторний GTM DK9000i 101420-5 | 71 744 грн. |
Інверторний генератор GTM DK9000i | 64 900 грн. |
Генератор бензиновий інверторний GTM DK9000i (8 кВт) 34092 | 71 740 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →