Електрогенератор GTM DK9000Xi
Фото 4 |
GTM DK9000Xi |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM DK9000Xi
Усі ціни 11 →Генератор инверторный GTM DK9000Xi | 59 990 грн. |
Генератор инверторный GTM DK9000Xi (34575) 183793 | 59 990 грн. |
Генератор бензиновий iнверторний GTM DK9000Xi 101420-15 | 59 990 грн. |
Генератор інверторний 8.5 кВт GTM DK9000Xi з електростартом (DK9000Xi) | 59 990 грн. |
Генератор інверторний GTM DK9000Xi | 59 990 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →