Електрогенератор Vulkan SCD7000
Фото 4 |
Vulkan SCD7000 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan SCD7000
Усі ціни 6 →Генератор дизельный Vulkan SCD7000 | 42 990 грн. |
Генератор VULKAN SCD7000 5.0 кВт ел.старт (34415) | 42 990 грн. |
Генератор Vulkan SCD7000 дизель 5Kw, 3ф (SCD7000) | 39 950 грн. |
Генератор Vulkan SCD7000 дизель 5Kw, 3ф (SCD7000) | 42 990 грн. |
Vulkan Генератор Vulkan SCD7000 дизель 5Kw, 3ф (SCD7000) | 42 990 грн. |
Генераторна установка SCD7000 дизель 3ф 5,0кВт ел.старт, бак18л, колеса | 42 990 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →