Душова система Globus Lux Sicilia SBQ-SH-125-BB
Фото 4 |
Globus Lux Sicilia SBQ-SH-125-BB |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Sicilia SBQ-SH-125-BB
Усі ціни 19 →Душова система GLOBUS LUX SICILIA SBQ-SH-125-BB із верхнім душем із нержав | 4 962 грн. |
Душевая система Globus Lux Sicilia SBQ-SH-125-BB | 4 944 грн. |
Globus Lux Душова система Globus Lux SICILIA SBQ-SH-125-BB | 4 871 грн. |
Душова система Globus Lux SICILIA SBQ-SH-125-BB Квадро Чорна, лійка Тропік | 4 961 грн. |
Душова система Globus Lux SICILIA SBQ-SH-125-BB 9694900304195782 | 4 962 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →