Кондиціонер Cooper&Hunter Winner CH-S24FTX5-NG 71 м²
Cooper&Hunter Winner CH-S24FTX5-NG 71 м²
23 м²71 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:71 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2030/2000 Вт
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Winner CH-S24FTX5-NG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Winner CH-S24FTX5-NG 71 м²
Усі ціни 7 →Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Winner Inverter CH-S24FTX5-NG CH-S24 | 37 500 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTX5-NG | 35 700 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER Winner CH-S24FTX5-NG | 35 740 грн. |
COOPER&HUNTER CH-S24FTX5-NG | 44 680 грн. |
Cooper&Hunter Winner CH-S24FTX5-NG | 44 680 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTX5-NG | 44 680 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Winner CH-S24FTX5-NG | 44 680 грн. |
Модификації Cooper&Hunter Winner CH-S24FTX5-NG
Ціни на Cooper&Hunter Winner CH-S24FTX5-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Winner CH-S07FTX5-NG 23 м² | від 14 960 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Winner CH-S24FTX5-NG 71 м² | від 35 700 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →