Біти / торцеві голівки Haisser 81310 (2712706)
Haisser 81310 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 81310
Набір біт Haisser PH2*90мм S2, 10шт. (2712706) 81310 | 348 грн. |
Набір біт Haisser PH2*90мм S2, 10шт. (2712706) | 421 грн. |
Набір біт Haisser PH2 х 90 мм 2712706 10 шт (81310) | 361 грн. |
Біта PH2 х 90 мм, Haisser, набір 10 шт. (арт.2712706) | 356 грн. |
Набір біт Haisser PH2 х 90 мм 2712706 10 шт (81310) | 356 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →