Біти / торцеві голівки Haisser 49200 (90738)
Відео 2Фото 9 |
Haisser 49200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 49200
Усі ціни 13 →Отвертка с набором прецизионных бит Haisser 49200 29шт (90738) | 473 грн. |
Набір Haisser 49200 29 в 1 (90738) | 689 грн. |
Набір викрутка з прецизійними бітами 29в1 Haisser S2 (49200) 90738 | 455 грн. |
Набір Haisser викрутка з прецизійними бітами S2 29 в 1 (BP90738) | 690 грн. |
Набір викруток для точних робіт, з насадками 29 предметів HAISSER 90738 | 620 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →