Біти / торцеві голівки Haisser 70193 (117779)
Фото 11 |
Haisser 70193 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 70193
Усі ціни 10 →Набір інструментів Haisser 1/4'' 18 одиниць (70193) 117779 | 702 грн. |
Haisser з тріскачкою 1/4" 18 шт. (70193) зтріскачкою1/4\"18шт.(70193) | 1 199 грн. |
Набір торцевих головок Haisser 70193 с трещоткой 1/4" 18 шт (BP117779) | 1 420 грн. |
Набір торцевих головок Haisser 70193 с трещоткой 1/4" 18 шт (BP117779) | 2 126 грн. |
Професійний набір інструментів Haisser 18 предметів (70193) | 1 089 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →