Біти / торцеві голівки Haisser 70113
Haisser 70113 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 70113
Набор инструмента Haisser 3/4" 70113 14 од (96443) | 4 100 грн. |
Набор инструментов Haisser (70113) 14 единиц | 5 679 грн. |
Набір інструментів Haisser 14 одиниць (70113) 14 одиниць (70113) | 5 700 грн. |
Набір інструменту комбінований 3/4" Haisser 70113 | 5 350 грн. |
Набір інструментів професійний 3/4", 14 од. в кейсі HAISSER (70113) | 5 726 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →