Біти / торцеві голівки Haisser 70110 (90116)
Haisser 70110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 70110
Набор инструмента Haisser 1/4" 70110 28од (75582) | 742 грн. |
Набір торцевих головок і біт Haisser 1/4", 28 одиниць (70110) 75582 | 724 грн. |
Набір торцевих головок Haisser 70110 з тріскачкою 1/4" 28 шт (BP75582) | 1 369 грн. |
Набір торцевих головок Haisser 70110 з тріскачкою 1/4" 28 шт (75582) | 774 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →