Біти / торцеві голівки Haisser 70114
Фото 3 |
Haisser 70114 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 70114
Усі ціни 12 →Набор инструмента Haisser 3/4" 70114 20 од (96410) | 6 065 грн. |
Набор инструментов Haisser 70114, 20 единиц | 6 626 грн. |
(70114) Набір інструментів професiйний 3/4", 20 од. haisser | 5 124 грн. |
Набір інструментів Haisser 20 одиниць (70114) 96410 | 6 225 грн. |
Набір інструментів Haisser 20 одиниць (70114) 20 одиниць (70114) | 6 650 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →