Органайзер Haisser 90000
Haisser 90000 11.8"13.6" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 90000
Усі ціни 11 →Органайзер 300 300x220x55 мм ORG300CZAPG001 | 121 грн. |
Органайзер Haisser Classic 300 90000 (65541) | 152 грн. |
Haisser Classic 300 (90000) Classic300(90000) | 155 грн. |
Haisser Classic 300 Органайзер пластиковий 10 відділень (90000) | 175 грн. |
Органайзер пластиковий з фіксованими секціями Classic 300 300*220*55мм Hai | 159 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Haisser 90000
Ціни на Haisser 90000 |
---|---|---|---|---|
Haisser 90000 | від 121 грн. | 12 пропозицій | ||
Haisser 90001 | від 155 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →