Шухляди для інструменту Stanley Rolling Workshop 1-95-621
Фото 23 |
Stanley Rolling Workshop 1-95-621 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley Rolling Workshop 1-95-621
Усі ціни 19 →Ящик металопластмасовий Rolling Workshop, розміри 568x730x389 мм, на колес | 11 553 грн. |
Инструментальная модульная тележка Stanley Rolling Workshop 1-95-621 | 11 553 грн. |
Ящик металлопластмассовий Rolling Workshop, розміри 568x730x389 мм, на кол | 11 553 грн. |
Ящик на колесах Stanley Rolling Workshop, 568x730x389 мм 1-95-621 | 11 553 грн. |
Ящик передвижной Stanley "Rolling Workshop" (1-95-621) | 11 553 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →