Органайзер Haisser 90001 (65543)
Haisser 90001 11.8"13.6" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 90001
Усі ціни 12 →Органайзер 350 345x245x60 мм ORG350CZAPG001 | 155 грн. |
Органайзер Haisser Classic 350 90001 (65543) | 185 грн. |
Haisser Classic 350 (90001) Classic350(90001) | 235 грн. |
Організатор Haisser Classic 350 11 відділень 345 x 245 x 60 мм (65543) | 185 грн. |
Органайзер пластиковий 11 відділень Haisser Classic 350 (90001) | 213 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Haisser 90001
Ціни на Haisser 90001 |
---|---|---|---|---|
Haisser 90000 | від 121 грн. | 12 пропозицій | ||
Haisser 90001 | від 155 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →