Органайзер Haisser Nun 25 (90082) (122156)
Фото 4 |
Haisser Nun 25 (90082) 9.6"11.6" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser Nun 25 (90082)
Усі ціни 8 →Органайзер Kistenberg KNU25 245х150х85 мм (KNU25) | 129 грн. |
Органайзер Haisser Nun 25 90082 (122156) | 108 грн. |
Органайзер пластиковий Haisser Nun 25 90082 (BP122156) | 132 грн. |
Органайзер Haisser Nun 25 90082 | 123 грн. |
Органайзер пластиковий з фіксованими секціями 245*150*85мм. HAISSER Nun 25 | 125 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Haisser Nun 25 (90082)
Ціни на Haisser Nun 25 (90082) |
---|---|---|---|---|
Haisser Nun 25 (90082) | від 108 грн. | 8 пропозицій | ||
Haisser Nun 30 (90083) | від 159 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →