Органайзер Haisser Tager 20 (90077) (127079)
Фото 7 |
Haisser Tager 20 (90077) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser Tager 20 (90077)
Усі ціни 6 →Органайзер Haisser Tager 20 90077 (127079) | 73 грн. |
Haisser Tager 20 195х142х40 (90077) Tager20195х142х40(90077) | 87 грн. |
Органайзер пластиковий Tager 20 195х142х40 Haisser 90077 | 120 грн. |
Органайзер HAISSER 90077 20 з фіксованими секціями 195*142*40 мм | 72 грн. |
Органайзер Haisser Tager 20 (90077) | 68 грн. |
Органайзер Tager 20 HAISSER 90077 | 75 грн. |
Модификації Haisser Tager 20 (90077)
Ціни на Haisser Tager 20 (90077) |
---|---|---|---|---|
Haisser Tager 20 (90077) | від 68 грн. | 6 пропозицій | ||
Haisser Tager 25 (90078) | від 82 грн. | 6 пропозицій | ||
Haisser Tager 30 (90080) | від 170 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →