Ящик для інструменту Haisser 90014
Haisser 90014 16"20" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 90014
Усі ціни 13 →Ящик для инструмента Haisser Staff Semi Profi Alu 90014 (65572) | 495 грн. |
Ящик для інструментів Haisser Staff Semi Profi Alu 16" (65572) | 590 грн. |
Haisser Staff Semi Profi Alu 16" (65572) | 587 грн. |
Ящик для інструменту Haisser 16" Staff Semi Profi Alu (90014) 65572 | 537 грн. |
Ящик для інструментів Haisser Staff Semi Profi Alu 16" 415 x 225 x 200 мм | 559 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Haisser 90014
Ціни на Haisser 90014 |
---|---|---|---|---|
Haisser 90014 | від 390 грн. | 13 пропозицій | ||
Haisser 90015 | від 682 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →