Ящик для інструменту Haisser 90015 (65573)
Haisser 90015 16"20" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 90015
Усі ціни 14 →Ящик для инструмента Haisser Staff Semi Profi Alu 90015 (65573) | 826 грн. |
Haisser Staff Semi Profi Alu 20" (65573) | 1 032 грн. |
Ящик для інструменту Haisser 20" Staff Semi Profi Alu (90015) 65573 | 942 грн. |
Ящик для інструментів Haisser Staff Semi Profi Alu 20" 525 x 256 x 246 мм | 706 грн. |
Ящик для інструментів Haisser Staff Semi Profi Alu 20" 525 x 256 x 246 мм | 1 202 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Haisser 90015
Ціни на Haisser 90015 |
---|---|---|---|---|
Haisser 90014 | від 390 грн. | 12 пропозицій | ||
Haisser 90015 | від 682 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →