Вантажна шина Hankook Smart Flex DL51 315/70 R22.5 154L
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex DL51 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex DL51 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 7 →Hankook Smart Flex DL51 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L PR18 | 18 113 грн. |
Hankook SmartFlex DL51 (ведущая) (315/70R22.5 154L) | 18 035 грн. |
Hankook DL51 Smart Flex (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 18PR "3PMSF" | 17 769 грн. |
Грузовые шины Hankook DL51 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L 18PR 1002470190 | 18 376 грн. |
Hankook DL51 (ведуча) 315/70 R22.5 154/150L | 17 401 грн. |
Hankook Smart Flex DL51 ведуча ведуча (315/70R22,5 154/150L) 406859 | 17 856 грн. |
Вантажні шини Hankook DL51 (провідна) 315/70 R22.5 154/150L 18PR | 19 479 грн. |