Вантажна шина Barum BD200 Road 315/70 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BD200 Road 315/70 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BD200 Road 315/70 R22.5 152M
Усі ціни 10 →Barum BD200 R (ведущая) 315/70 R22.5 152/148M PR20 | 17 091 грн. |
Barum BD 200R (ведущая) (315/70R22.5 152M) | 17 185 грн. |
Вантажна шина BARUM BD200 R (ведуча) 315/70R22.5 152/148M | 17 091 грн. |
Вантажна шина BARUM BD200 R (ведуча) 315/70R22.5 152/148M | 17 253 грн. |
Barum BD200 R (315/70R22.5 152M) | 18 190 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Barum BD200 Road 315/70 R22.5 152M
Ціни на Barum BD200 Road 315/70 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Barum BD200 Road 315/70 R22.5 152M | від 16 600 грн. | 10 пропозицій | ||
Barum BD200 Road 315/70 R22.5 154L | від 16 498 грн. | 20 пропозицій | ||
Barum BD200 Road 315/70 R22.5 156L | від 17 120 грн. | 1 пропозиція |